Basejump

Upozornění:
Tento sport je určen pouze pro zkušené parašutisty!

Svoboda, strach, adrenalin i euforie - to všechno na vás bude čekat při basejumpu. Tento sport není jen adrenalinovou aktivitou ale i životním stylem. Nabízíme proto parašutistům úvodní i zdokonalovací kurzy, díky nimž se časem stanou samostatnými basejumpery. Základem našich kurzů je zcela individuální přístup, při němž se řídíme především zkušenostmi účastníka. Sami si řeknete, zda je vaším přáním jen ochutnávka basejumpingu, nebo se mu chcete nadále věnovat pravidelně. Připravíme vás na obojí, volba záleží jen na vás.

JEDINOU PODMÍNKU představují PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOSTI s parašutismem,
a to minimálně 150 - 200 SESKOKŮ.

Lago di Garda vyniká nejen nádherným prostředím, ale i přítomností jednoho z nejbezpečnějšího exitu vůbec, a to Monte Brento. Je tedy ideální místem pro začátečníky.

Jak seskok probíhá?
Na začátku účastníci absolvují teoretickou část, kdy si vysvětlíme techniku seskoku, odrazu, věnovat se budeme rizikovým faktorům atd. Následovat bude praktická část, tj. seskoky nejprve z rogala nebo ultralightu a poté i ze skály. Každý seskok bude natáčen na video a posléze analyzován. Díky této metodě společně snáze odhalíme chyby a zlepšíme techniku skoku. V případě, že bude chtít účastník ve skákání pokračovat, bude součást kurzu tvořit i výuka balení padáku.

Cena
Cena se různí v závislosti na požadavcích kurzisty. Obyčejně se ale pohybuje mezi 8 000 Kč - 10 000 Kč za seskok na zkoušku a 15 000 - 20 000 Kč za kompletní kurz pro zájemce, kteří se basejumpingu chtějí samostatně věnovat (kurz obsahuje více seskoků, výuku balení padáku, dopravu k exitům atd.).

Doplňkové služby
Za příplatek účastníkům kurzu rádi zprostředkujeme i ubytování, dopravu z ČR a bohatý program pro vás či případný doprovod (canyoning, via ferrata, lezení, paddleboard, windsurfing, degustace vín a další).Basejump
Popis
Cena záleží na přáních a zkušenostech klienta.
Zpravidla se pohybuje v rozmezí 8 000-20 000 Kč
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.