Společnost Garda Outdoor vznikla jako česká základna v městečku Torbole u italského jezera Lago di Garda. Po pravdě jsme ale především hledali oficiální výmluvu pro to, abychom se na Gardu mohli pořád vracet a měli k tomu dobrý důvod. :) Proto zde již desátým rokem s radostí poskytujeme klientům kvalitní ubytování, sportovní vyžití i průvodcovské služby a půjčujeme potřebné vybavení. Jsme specialisté na zprostředkování sportovních aktivit i vytvoření dovolených či teambuildingů na míru s optimálním využitím všech možností této úžasně rozmanité oblasti.

Náš tým tvoří sportovní profesionálové, kteří mají bohaté zkušenosti s instruktorstvím a zároveň si zamilovali malebné prostředí jezera Lago di Garda i jeho širokého okolí.

Těšíme se, že to, co děláme, přinese spoustu radosti a krásných zážitků i Vám.
—team Garda Outdoor

Co je nového u Garda Outdoor?

Instruktoři Garda Outdoor

Co o nás říkají naši klienti?

Ferrata a canyoning s Garda Outdoor byl skvělý zážitek. Instruktoři jsou profíci s osobním přístupem. Ubytování taky super... Celý tým G.O. si zaslouží pochvalu.

— Petr Kubíček

Pokud chcete poznat krásy kouzelné Italské přírody z trochu divočejší stránky, než jen z plážového lehátka, potom navštivte jezero Garda a prozkoumejte jeho okolí. Pokud si odtud chcete ještě návdavkem odvézt pár nevšedních sportovních zážitků, doporučuji jet s firmou Gardaoutdoor. Bude Vám zajištěno příjemné ubytování u milých hostitelů, dostanete spoustu typů a užitečných rad a pokud vyrazíte sportovat, je k dispozici kvalitní prověřené vybavení a ještě kvalitnější a prověřenější instruktoři :). Ti mají nejen roky zkušeností, ale navíc jsou vždy dobře naladění a většinu času se budete smát, (když ne jim, tak alespoň jejich vtipům...) Nebojíte-li se výšek a adrenalinu, potom hurá na Gardu a pokud se bojíte, tak s Gardaoutdoor se bát nemusíte :) Instruktoři jsou profíci a přizpůsobí vše vaší zdatnosti a zkušenostem! Doporučuji každému, kdo chce do svého všedního života vnést trochu nevšedních zážitků!

— Diana Weinfurtová

Garda outdoor je spojení sportovního zážitku se společností super lidí. Jsou to zkušení instruktoři, kteří vás protáhnou všemi kouty Gardy a zároveň se u toho nasmějete. Doporučujeme všemi deseti!

— Křížkovi (Petra & Radek)