Lezení

Okolí městečka Arco v severní části Lago di Garda je jedním z evropských center lezení a dá se bez nadsázky nazvat lezeckým rájem. Na padesát sportovních oblastí nabízí plně zajištěné sportovní cesty. Vápencové skály rozeseté po úbočích i v úplné blízkosti jezera nabízejí kromě dlouhých obtížných cest i mnoho kratších výstupů pro lezecké začátečníky. S našimi instruktory objevíte krásu tohoto vertikálního sportu a vylezete si cestu přiměřené obtížnosti, ať jste úplní začátečníci, nebo už lézt trochu umíte. Naučíte se, jak se na skalách bezpečně pohybovat a jak překonat sami sebe.

Lezení na umělé stěně

Lezení na umělé stěně je dobrou alternativou k lezení na skalách v případě špatného počasí, ideální je i pro děti, které si tak osvojí základy tohoto sportu. Mimoto budete mít příležitost lézt na stejném místě jako ti nejlepší lezci světa, a to na lezecké stěně v mekce všech lezců - v městečku Arco.


Lezení
Popis Cena
Family lezení (cena za osobu)

Lezení pro celou rodinu na zajištěných sportovních cestách s výukou jištění a slanění.

Doba trvání: 2-3 hodiny
Počet osob: min. 3 osoby
25 €
Sportovní lezení

Lezení s pokročilými lezci na zajištěných cestách

Doba trvání: 2-3 hodiny
Počet osob: min. 2 osoby
30 €
Vícedélkové cesty

Lezení zajištěných vícedélkových cest

Doba trvání: 3-4 hodiny
Počet osob: max. 2 osoby
50 €
Půldenní kurz sportovního lezení na skalách - cena zahrnuje: dopravu, zapůjčení vybavení (lezečky, sedací úvazek, jistící pomůcky, lano), výklad bezpečného jištění a základů lezecké techniky. Samozřejmostí je dohled instruktora po celou dobu.