Paragliding

Chcete zažít pocit naprosté svobody a prohlédnout si Gardu z ptačí perspektivy? Proleťte se nad jezerem se zkušenými, kvalifikovanými a hlavně sympatickými instruktory a vychutnejte si 20 - 40 minut absolutní volnosti a nádherných výhledů. Jako bonus si domů odnesete i video z vašeho dobrodružství. V ceně je dále zahrnuto pojištění, zapůjčení veškerého vybavení a jízdenka na lanovku k místu startu. Chcete-li svůj zážitek sdílet s někým blízkým, můžete si objednat i skupinové lety a užít si tak skvělý pocit ve vzduchu ve stejný okamžik.

Tento zážitek si může vyzkoušet opravdu každý bez rozdílu věku či fyzické kondice. Nemusíte si na sebe brát ani žádné speciální oblečení, jen je potřeba nezapomenout na pevnější obuv (tenisky apod.). Pokud budete chtít, můžete po celou dobu letu dělat i vlastní fotografie. Pro odvážnější lze přidat i akrobatické prvky, případně si klient může na chvíli vyzkoušet samostatné řízení křídla.

Paragliding
Popis Cena
V ceně je zahrnuta jízdenka na lanovku k místu startu, SD karta s videem z letu, pojištění, zapůjčení větrovky, helmy a záchranné vesty. 150 €