Shuttle bus

Chcete si vychutnat krásné výhledy z vrcholků obklopujících jezero, ale neradi šlapete na kole do velkých kopců? Toužíte se jen tak toulat po hřebenech? Bikery i turisty pravidelně vyvážíme autem až na vrchol :) V ceníku naleznete místa, na která vás můžeme vyvézt.

Sjednat Shuttle bus

Degustace

Ochutnejte ta nejlepší vína z oblasti Trentino-Alto Adige v malebném prostředí místních vináren. Místní vinaři vám dají výklad o jednotlivých druzích vína. Následně vám dají ochutnat několik vzorků. Co se bude dít dále? To necháme na vás :) Cena za osobu - 20 €.

Sjednat degustaci

Doprava

Pokud chcete jet na Gardu, ale nemáte auto nebo se vám nechce řídit, nabízíme pro skupiny a po domluvě i pro jednotlivce možnost dopravy z České republiky. Máme k dispozici dvě dodávky, dostatek prostoru i zábavy je tedy zaručen.

Sjednat dopravu

Pojištění

Dobře víme, že při cestování a sportech se může stát cokoliv, a proto jsme pro vás vyjednali exkluzivní nabídku cestovního pojištění. Plnění zahrnuje všechny sporty (včetně těch rizikových), které na Gardě můžete podniknout.

Sjednat pojištění

Doprava z letiště

Pro ty, kteří si chtějí na dovolené odpočinout od auta, máme ještě jedno řešení. Opatřete si letenku do Milána nebo do Verony, my pro vás zajedeme na letiště a zase vás na něj zavezeme. Cena záleží na počtu osob, více info telefonicky.

Sjednat odvoz

Ubytování

Přímo u jezera si můžete vybrat hned ze dvou ubytování. Nacházejí se v malebném městečku Torbole, bývalé rybářské vesničce na severním břehu Lago di Garda. Vynikají skvělou dostupností do centra i na místní pláž.

Sjednat ubytování

Masáže

Dopřejte si po náročných aktivitách ale i po lenošení u vody úžasný relax při sportovně-relaxační masáži. Věnovat se vám budou naši zkušení maséři. Poznámka: nabídka platí především pro skupiny a případný zájem je potřeba hlásit dopředu.

Sjednat masáž