Přímo u jezera Garda si můžete vybrat hned ze dvou ubytování:
Agritur Laura a Villa Paola B&B. Obě ubytování se nachází
v malebném městečku Torbole, bývalé rybářské vesničce
na severním břehu jezera. Vynikají skvělou dostupností
do centra i na místní pláž.

Klid a atmosféru pravých italských vesniček bez turistů
zase nabízí apartmány u jezera Lago di Ledro
či ve vesničce Stravino.


K dispozici máme ale i celou řadu dalších ubytování (apartmánů či hotelových pokojů) v severní oblasti jezera Lago di Garda.

Ubytování Agritur Laura Česká základna u Lago di Garda

K dispozici je pět nově zařízených a moderně vybavených apartmánů, které jsou vždy členěny na dva dvoulůžkové pokoje, sociální zařízení a společenskou místnost s kuchyní (s možností přistýlky pro další dvě osoby). Maximální ubytovací kapacita komplexu činí 30 osob/pobyt.

Vyžití pro děti i dospělé

Děti se mohou vyřádit na zahradě, kde je jim k dispozici dětský koutek s malým bazénem a skluzavkou. Dospělé zase jistě potěší venkovní gril, stolní tenis, fotbálek a lehátka na chytání bronzu či lelků :)

Využít lze i sál pro jógu či jiné sportovní aktivity, který se hodí hlavně v případě ošklivého počasí. Ubytování je tak ideální volbou i pro skupinové sportovní dovolené, soustředění, teambuildingy a další.

Samozřejmostí je také uzamykatelná místnost pro uskladnění sportovního náčiní a kol. Kola je možné mýt přímo v areálu hadicí s vodou a k dispozici máte i menší technické zázemí pro jejich servis a údržbu.

UPOZORNĚNÍ:
V sezóně je možné rezervovat apartmán jen od soboty do soboty.

Adresa

Agritur Laura
Via alle Peschere 4
38069 Torbole, Itálie

GPS

lat.: 45.87495
lng.: 10.87530
Ukázat na mapě

Villa Paola Bed & Breakfast

Pokud už teď víte, že na dovolené určitě nebudete chtít vařit a nepotřebujete tedy bydlet v apartmánu, rádi vám zprostředkujeme ubytování v penzionu Villa Paola. Familiérně mu říkáme “U babičky”, neboť zdejší majitelce je 90 let a umíte-li německy, dozvíte se toho od ní spoustu o italské historii.

Vybavení apartmánů

Čekají na vás dvou až třílůžkové pokoje a nevelká, zato milá snídaně. Největší výhodou je vzdálenost do centra Torbole - do restaurace, do barů ale i k jezeru to máte jen pár kroků.

Adresa

Villa Paola B&B,
Via Str. Granda 3,
38069 Torbole, Itálie

GPS:

lat.: 45.87188
lng.: 10.87522
Ukázat na mapě

Ubytování u jezera Lago di Ledro
Casa Silvia, Casa Miravalle

Ubytování v nádherném údolí Valle di Ledro, zelené oáze na půl cesty mezi majestátnými Dolomitami a jezerem Lago di Garda. Jedná se o několik apartmánových domů, máte tedy velkou šanci, že i v sezóně seženete volné místo. Ubytování se nachází cca 1,5 km od jezera, pohodovou chůzí se k němu dostanete za 20 minut a na kole za chvilku. Dolů k jezeru Lago di Garda můžete jet buď autobusem, nebo autem a nemělo by vám to zabrat více než 30 minut. Lokalita je mimo jiné ideální na lehčí i náročnější cyklovýlety.

Vybavení apartmánů

Všechny jednotky nabízí kompletně vybavený kuchyňský kout, televizi a samozřejmě každý apartmán disponuje i vlastním sociálním zařízením. Pokud hledáte ideální místo kde strávit dovolenou s rodinou a dětmi, můžeme Casa Silvia jedině doporučit.

Čtyřhektarová zahrada, fotbalové hriště a venkovní gril…

K dispozici budete mít gigantickou, 4000m2 velkou zahradou s dětským hřištěm (vhodným pro malé i větší děti), menším fotbalovým hřištěm a venkovním grilem. Kromě toho na vás čeká i pingpongový stůl a malá posilovna. K dispozici jsou také parkovací místa.

Adresa

Casa Silvia
Via Giacomo Cis 10,
38067 Ledro, Itálie

GPS:

lat.: 45.89515
lng.: 10.71765
Ukázat na mapě

Ubytování ve vesničce Stravino Pro ty, co hledají klid

Ubytování v malebné vesničce Stravino jsou ideálním ubytováním pro ty, kterým nevadí větší vzdálenost od jezera Lago di Garda (cca 20 km) a absence barů i restaurací. Odměnou vám naopak bude krásná atmosféra italské vesničky s milými obyvateli a okouzlujícími výhledy na okolní hory. V blízkosti se nachází jezero Cavedine, hrad Drena, Pietramurata a další lákadla. Příjemnou změnou oproti rušné Torbole bude i nižší cena, připravte si pouze 15 EUR/osobu/noc. Ubytovat se můžete v apartmánu pro 5-6 osob nebo v apartmánu pro 2-3 osoby. Oba mají svou jedinečnou atmosféru a kouzlo.

Vybavení apartmánů

Apartmány jsou zcela vybavené a každý z nich má vlastní sociální zařízení (v apartmánu pro 5-6 osob najdete dvě koupelny), kuchyňku s lednicí, základním nádobím a čisticími prostředky. Bonusem většího apartmánu je stylový bývalý vinný sklípek se zemědělskými nástroji používanými v dřívějších dobách. Obě ubytování jsou vybavena ložním prádlem a ručníky. K dispozici je i jedno parkovací místo uvnitř dvora a další kousek od budovy.Adresa

Stravino
Via Rosmini 43
38073 Stravino TN, Itálie

GPS

lat.: 46.00366
lng.: 10.98598
Ukázat na mapě