Aktuality Garda Outdoor

Aktulality pro rok 2016

Nové webovky jsou tu!

Konečně je to tady – máme nový web! Nový design, nový obsah, noví instruktoři. Web je optimalizován i pro vaše digitální mazlíčky – mobily a tablety. Haf 01001011! :)

Jóga, trampolínky a zumba, chybět nebude ani rumba! :)

I letos pro vás máme možnost skupinových cvičení – tentokrát to bude tradiční jóga a nově i trampolínky. Přijeďte si zamakat při tomto relativně mladém sportu v úžasném prostředí u jezera Lago di Garda. A to místní jídlo! :)

Milovníci vína, pozor!

Ne vždycky je chuť jenom sportovat – letos pro vás máme i degustace místních vín a olivového oleje. Stojí to za to, věřte nám… jen druhý den asi také sportovat nepůjdete… :)

Nechte se (z)hýčkat od našich masérů

Pokud se budete chtít po náročném dni odměnit, nabízíme možnost masáží – nechte se hýčkat a vraťte se z dovolené konečně pořádně odpočatí.

Vodáci, půjčte si naše kajaky!

Máme nové kajaky! Jsme národ vodáků—a pivařů :) —a tak jsme se rozhodli, že vám tuto zábavu (kajaking) dopřejeme i na Gardě. Půjčte si naše nové kajaky a vydejte se na výlet po jezeru Garda, nebo do jiných krásných míst v okolí.

Skvělé zážitky s novými parťáky

Chcete jet na Gardu, ale nevíte jak a s kým? Dejte nám vědět a my vám najdeme fajn partu i dopravu! Užijte si aktivní dovolenou a poznejte nové přátele.
Jak na to? V rezervaci, v posledním kroku, připište do poznámky, že chcete sehnat parťáky. A je to!


Aktulality roku 2015

Týden plný odpočinku i adrenalinu

Chcete si odpočinout v krásném prostředí a udělat něco pro své tělo? Přijeďte v září na týden plný jógy a relaxace se skvělou lektorkou Karolínou. Exkluzivní cena 12 500 Kč zahrnuje 2-3 lekce jógy a břišního pekáče denně, ubytování, dopravu. To vše si můžete zpestřit výletem na kole, canyoningem a ferratou, které jsou také zahrnuty v ceně.

Jóga, meditace a astrologie

Zajímá vás astrologie a rádi byste se zrelaxovali při meditaci a józe? Užijte si u nás týden plný odpočinku s lektorkami Martinou Kabalou a Andreou Smékalovou. Hlavní program probíhá v ranních a podvečerních/večerních hodinách, po zbytek dne bude prostor pro koupání v nádherném Lago di Garda, tůry do hor či jiné sportovní aktivity. To vše za cenu 7 900 Kč (ubytování a program).

Nové ubytování u jezera Lago di Ledro

Letos poprvé můžete využít možnosti ubytování v klidné lokalitě u jezera Lago di Ledro. Krásné apartmány s obrovskou zahradou, posilovnou, fotbalovým hřištěm, prolézačkami a barbecue jsou ideální pro rodiny s dětmi, ale nejen pro ně. Na své si přijdou i cyklisti a horští turisti—trasy začínají hned u hotelu.

Kitesurfing kurzy v Campione

Chcete si vyzkoušet kitesurfing, případně se v něm zdokonalit? Nabízíme vám možnost kurzů pro úplné začátečníky i pokročilé pod vedením profesionálních a hlavně sympatických instruktorů. Perfektně vybavená pláž v oblasti Campione a nejmodernější vybavení od společnosti RRD jsou vám k dispozici od dubna do října.

Vysokohorská túra na Monte Cornetto

Nově jsme si pro vás připravili vysokohorskou túru na Monte Cornetto. Vydejte se s námi na tuto 1899 metrů vysokou horu, která vám poskytne opravdový sportovní zážitek i nádherný výhled na Dolomity.

Dětský program v kouzelném lese na Lago di Ledru

Nově se také zaměřujeme na naše nejmenší, pro které jsme připravili zhruba dvouhodinovou cestu plnou fantazie a kouzelných míst v okolí jezera Lago di Ledro.

Nové ferratové sety Singing Rock

Užijte si oblíbené ferraty s našimi novými sety od společnosti Singing Rock. Nespočet známých i méně známých (ale o to krásnějších) ferrat čeká na zkušené lezce i úplné začátečníky. Můžete si zalézt za doprovodu našich instruktorů, nebo si vybavení půjčit samostatně.

Nová kola – více palců, více komfortu, více zábavy

Milovníci cyklistiky, na letošní sezónu jsme si pro vás připravili zbrusu nová kola Max Bike s uzamykatelnou vidlicí a pevným rámem. Oblíbená 29palcová kola zaručí snadnější překonávání překážek, tlumení nárazů a lepší průchodnost terénem. Neváhejte, parádní trasy v okolí jezera Lago di Garda čekají jen na vás. ;) Nechce se vám šlapat do kopce? Využijte možnosti odvozu i s kolem (Shuttle bus) a užijte si jen cestu dolů.